Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

МАСОВІ ФOРМИ ВИХОВАННЯ ЦІННІСНОГО СТАВЛЕННЯ ДО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРАЦІ У СТУДЕНТІВ АГРАРНИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ВЛАСЕНКО Каріна Олександрівна –

здобувач кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті,

Національного університету біоресурсів і природокористування України

Анотація

У статті охарактеризовано масові форми виховання ціннісного ставлення до сільськогосподарської праці: студентські наукові конференції, святкування державних свят та визначних дат, зустрічі з відомими аграріями та підприємцями, тематичні вечори, вечори запитань та відповідей, предметні тижні, студентські олімпіади, конкурси, фестивалі, виставки. Також подано класифікації форм виховання. Визначено закономірності та обґрунтовано специфіку ефективного використання наведених форм під час освітнього процесу у аграрних закладах вищої освіти.

Ключові слова: виховання, форма виховання, ціннісне ставлення, молодь, студент, аграрні заклади вищої освіти.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. План виховної роботи на 2016-2017 навчальний рік Харківського аграрного національного університету імені В. В. Докучаєва: [eлектронний ресурс]: http://www.knau.kharkov.ua/uploads/pubinfo/pol2017/v rplan20162017.pdf.

2. Сліпіч Ю. Виставка як форма активізації навчально-виховного процесу у системі позашкільної освіти // Ю. Сліпіч // Педагогічний альманах. – 2013. – № 9. – С. 33–38.

3. Сопівник Р. Форми виховання лідерських якостей студентів аграрних вищих закладів освіти // Р. Сопівник // Педагогічна освіта: теорія і практика. – 2012. – С.139–143.

4. Фіцула М. Педагогіка: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних закладів освіти / М. Фіцула. – К.: Видавничий центр «Академія», 2001. – 528 с.