Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ХУДОЖНЬО-КОМУНІКАТИВНИЙ ДОСВІД МАЙБУТНІХ ВИКЛАДАЧІВ ВОКАЛУ: КАТЕГОРІАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ПОНЯТТЯ

МЕН Сіан –

аспірант кафедри музичного мистецтва і хореографії

ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет

імені К. Д. Ушинського»

е[email protected]

Анотація

У статті розглянуто поняття «художньо-комунікативний досвід майбутніх викладачів вокалу» та здійснено його категоріальний аналіз. На основі аналізу наукової літератури з проблеми дослідження уточнено визначення означеного поняття.

Ключові слова: досвід, художньо-комунікативний досвід майбутніх викладачів вокалу.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Борев Ю. Б. Эстетика / Юрий Борисович Борев – 3-е изд. – М.: Политиздат, 1981. – 399 с.

2. Воротыло Н. В., Особенности субъективного опыта переживания личностного кризиса старшими подростками: автореф. дисс. .... канд. психол. наук: спец. 19.00.01 – «Общая психология, психология личности, история психологии (психологические науки)» / Наталья Викторовна Воротыло. – М., 2009. – 31 с.

3. Воспитание индивидуальности: учеб.метод. пособие / [под ред. Е. Н. Степанова]. – М.: ТЦ Сфера, 2005. – 224 с.

4. Гребенюк О. С. Педагогика индивидуальности: учеб. пособие / О. С. Гребенюк. – Калининград, 1995. – 561 с.

5. Зязюн І. А. Естетичний досвід особи: формування і сфери вияву / Іван Андрійович Зязюн. – К.: Вища школа. Видавництво при Київ. Ун-ті, 1976. – 174 с.

6. Каган М. С. Философская теория ценности / Моисей Самойлович Каган. – СПб.: ТОО ТК «Петрополис», 1997. – 205 с.

7. Мінаков М. А. Досвід і філософія: еволюція поняття досвіду в західній філософії XIX – XX століть: автореф. дис. ... д-ра філософ. наук: спец. 09.00.05 «Історія філософії» / Михайло Анатолійович Мінаков. – К., 2007.– 32 с.

8. Мочалова И. Н. Философия ранней Академии / Ирина Николаевна Мочалова. – СПб., 2007. – 144 с.

9. Натев А. Искусство и общество / А. Натев. – М.: Прогресс. – 1966. – 320 с

10. Опарик Л. М. Комунікативний аспект музично-виконавського висловлювання: автореф. дис.. … канд. мистецтвознавства: спец. 17.00.03 – «Музичне мистецтво» / Лариса Миколаївна Опарик. – Львів, 2007. – 19 с.