Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ВИЯВЛЕННЯ РІВНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДМИТРУК Лілія Анатоліївна –

доктор педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології

Криворізького державного педагогічного університету.

Анотація

Результати встановлення етапу педагогічного експерименту, метою якого є вивчення рівнів професійної підготовки майбутніх вчителів англійської мови представлено у даній статті. Автором пропонується використовувати інтеграцію академічної та самоосвітньої діяльності як педагогічно цілепоглиблений ресурс у процесі професійної підготовки майбутніх вчителів іноземної мови.

Ключові слова: професійна компетентність, майбутній вчитель, інтеграція, навчально-пізнавальна та самоосвітня діяльність.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Дрогайцев О. І. Формування інформаційної компетентності студентів вищих навчальних закладів у процесі навчання гуманітарних дисциплін: автореф. дис. на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук / О. І. Дрогайцев: спец. 13.00.09 – «Теорія навчання» / Криворізький державний педагогічний університет. – Кривий Ріг, 2009. – 22 с.

2. Король В. П. Формування у майбутніх учителів технологій професійної компетентності з основ аграрного виробництва: автореф. дис. На здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук / В. П. Король: спец. 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти» / Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Міністерство освіти і науки України. – Вінниця, 2016. – 23 с.

3. Малихін О. В. Організація самостійної навчальної діяльності студентів вищих педагогічних
закладів: теоретико-методологічний аспект: монографія / Олександр Володимирович Малихін. – Кривий Ріг: Видавничий дім, 2009. – 307 с.