Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ПІДГОТОВКА ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВ ДЛЯ НАВЧАННЯ РОБІТНИКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

ОРОС Ільдіко Імріївна –

доктор філософії, ректор

Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ

Анотація

Підвищення продуктивності праці вимагає постійного вдосконалення знань та вмінь, а отже, підвищення кваліфікації персоналу підприємств для навчання робітників. На основі аналізу численних зарубіжних наукових праць з’ясовано необхідність організації систематичної перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також післядипломної освіти для фахівців-андрагогів різних напрямів і рівнів. Метою статті є розгляд питання підготовки персоналу підприємств для роботи з дорослими у Великій Британії.

Ключові слова: підготовка персоналу підприємств, навчання робітників, виробництво, Велика Британія, система професійної підготовки.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Європейський Союз – Україна: освіта дорослих: збірник матеріалів Форуму до Міжнародних днів освіти дорослих в Україні (м. Київ, 4–6 листопада 2014 р.) [колектив авторів]. – К.; Ніжин: Видавець ПП Лисенко М. М, 2015. – 200 с.

2. Згага П. Реформы университетов ЮгоВосточной Европы с учетом Болонского процесса / П. Згага // Высшее образование в Европе. – 2003. – № 3. – С. 33–39.

3. Бабушко С. Р. Сучасні підходи до підготовки організаторів навчання дорослих на прикладі фахівців туристичної сфери / С. Р. Бабушко // Людинознавчі студії: зб. наук. праць Дрогобицького держ. пед. ун-ту ім. І. Франка / [Ред. кол. Т. Біленко (гол. ред) та ін.]. – Вип. 27. – Серія «Педагогіка». – Дрогобич: Редакційновидавничий відділ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – С. 46–58.