Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ У ПРОЦЕСІ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЮРИДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

ЧИЖИКОВА Ольга Вікторівна –

викладач Криворізького економічного інституту

ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»

е-mail: [email protected]

Анотація

В статті розглянуті інтерактивні методи навчання як ефективний засіб стимулювання творчих здібностей і пізнавальної активності майбутніх правознавців, висвітлено різні підходи до трактування інтерактивних методів в процесі вивчення іноземних мов, подано їх типологію.

Ключові слова: інтерактивні методи навчання, майбутній правознавець, іноземні мови, вища юридична освіта, творчі здібності.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Інтерактивні методи навчання: навч. посібник / П. Шевчук, П. Фенрих. – Щецін: WSAP, 2005. – 170 с.

2. Малафіїк І. В. Дидактика новітньої школи: навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / І. В. Малафіїк. – К.: Слово, 2015. – 632 c.

3. Новый словарь методических терминов и понятий (теория и практика обучения языкам). – М.: Издательство ИКАР / Э. Г. Азимов, А. Н. Щукин. 2009. – 448 с.

4. Пометун О. І. Енциклопедія інтерактивного навчання / О. І. Пометун. – К.: А.С.К., 2007. – 144 с.

5. Сисоєва С. Інтерактивні технології навчання дорослих: Навчально-методичний посібник / С. Сисоєва. – К.: ВД «ЕКМО», 2011. – 324 с.

6. Rosenberg M. The learner as a creativity resource / Marjorie Rosenberg // Creativity in the English language classroom / Edited by Alan Maley and Nik Peachey: British Council, 2015. – P. 123–133.

7. Stepanek L. A creative approach to language teaching: a way to recognise, encourage and appreciate students’ contributions to language classes / Libor Stepanek // Creativity in the English language classroom/ Edited by Alan Maley and Nik Peachey: British Council, 2015. – P. 98 –103.