Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ШВЕЦЬ Ірина Борисівна

народна артистка України,

професор кафедри вокально-хорової

підготовки, теорії та методики музичної освіти

Вінницького державного педагогічного університету

імені Михайла Коцюбинського

Анотація

Стаття присвячена актуальним проблемам визначення перспективних напрямків театрального мистецтва в педагогічному процесі формування особистості учнів. Розглянуті спільні та відмінні риси педагогічної та акторсько-режисерської діяльності, акторські та режисерські здібності, необхідні для вчителя, педагогічні методи підготовки сучасного вчителя мистецьких дисциплін в педагогічному вузі.

Ключові слова: театральне мистецтво, педагогічна діяльність, акторські та режисерські здібності, педагогічні методи.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Василевська-Скупа Л. П. Формування комунікативної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва: монографія / Л. П. Василевська-Скупа. – Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2014. – 225 с.

2. Гоголь Н. В. Выбранные места из переписки с друзьями / Н. В. Гоголь // СПб. : Санкт-Петербургское философское общество, 1984. – 201 с.

3. Кравцова Н. Є. Педагогіка мистецтва як актуальний напрямок професійної підготовки майбутніх учителів музики / Н. Є. Кравцова // Матеріали ІІІ міжнародної наук. –практ. конф. «Управління навчальним закладом: досвід, проблеми та перспективи. – Одеса; ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, 2012. – 327 c.

4. Соловьев В. С. Смысл любви / В. С. Соловьёв // Избранные произведения. – М. : Современник, 1991. – 274 с.

5. Станиславский К. С. Моя жизнь в
искусстве / К. С. Станиславский // Собр. соч. : В 8-и т. – М. : Искусство, 1954. – Т.1. – 511 с.