Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

РОЛЬ СІМʼЇ У ФОРМУВАННІ ЦІННІСНИХ ПРІОРИТЕТІВ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ США

НИЧ Оксана Богданівна

доцент кафедри іноземних мов

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет»

імені Василя Стефаника

e-mail [email protected]

Анотація

У статті проаналізовано формуваня ціннісних пріоритетів дітей молодшого шкільного віку української діаспори США. Окреслено питання сімейного виховання дітей, розвитку дитини в сімейному колі, проаналізовано основні проблеми, які виникають в молодих батьків в українській діаспорі США.

Ключові слова: сімейне виховання, діти молодшого шкільного віку, педагог, українська діаспора США.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Віховська Н. Виховання дитини в родині / Н. Віховська. – Вінніпег, 1956. – 65 с.

2. Гончаренко І. Порадник батькам, як виховувати дітей / І. Гончаренко. – Вінніпег, 1962. – 45 с.

3. Гончаренко І. Як виховувати наших дітей / І. Гончаренко. – Вінніпег, 1956. – 110 с.

4. Мати-українка – берегиня безсмертя нації // Ми і наші діти. – Торонто – Ню Йорк, 1959. – С. 1–3.

5. Мацьків В. Наші виховні проблеми / В.Мацьків. – Філядельфія, 1965. – 79 с.

6. Мацьків В. Наші діти і їх виховання / В. Мацьків. – Філядельфія, 1966. – 57 с.

7. Мельничук П. Християнська родина, батьки і діти /П. Мельничук. – Мюнхен, 1954. – 172 с.

8. Сидор-Чарторийський М. Проблeми успiшного виховaння / М. Сидор-Чарторийський. – Нью Йорк, 1971. – 170 с.