Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

УПРАВЛІННЯ ЄЗУЇТСЬКИМИ КОЛЕГІЯМИ

ПРИБОРА Тетяна Олександрівна –

кандидат педагогічних наук,

доцент, доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Блинова Т. Б. Иезуиты в Беларуси: роль иезуитов в организации образования и просвещения / Блинова Тамара Борисовна. – Гродно: ГрГУ, 2002. – 425 с.

2. Гризингер Т. Иезуиты. Полная история их явных и тайных деяний от основания ордена до настоящего времени / Гризенгер Теодор; Издание Маврикия Осиповича Вольфа. – СПб.: В тип. М. О. Вольфа, 1868. – Т. I. – 349 с.

3. Гризингер Т. Иезуиты. Полная история их явных и тайных деяний от основания ордена до настоящего времени / Гризенгер Теодор; Издание Маврикия Осиповича Вольфа. – СПб.: В тип. М. О. Вольфа, 1869. – Т. II. – 307 с.

4. Иезуиты. Их история, учение, организация и практическая деятельность в сфере общественной жизни, политики и религии / Сост. Ж. Губер. – Спб.: Издание Ф. Павленкова, 1898. – 320 с.

5. Папазова А. В. Релігійно-освітянська діяльність ордену єзуїтів у східнослов'янському регіоні в останній третині XVI – першій половині XVII ст.: дис. ... канд. іст. наук: 07.00.02 / Папазова Анжела Василівна; Донец. нац. ун-т. – Донецьк: 2008. – 347 с.

6. Тонди А. Иезуиты / А. Тонди. – Москва: Издательство Иностранной литературы, 1955. – 332 с.

7. Шевченко Т. Єзуїтське шкільництво на українських землях останньої чверти XVI – середини XVII ст. / Тетяна Шевченко. – Львів, 2005. – 337 с.

8. Bancroft G. History of the United States from the Discovery of the American Continent / [George Bancroft] – Vol. III. – 14 ed. – Boston: Little, Brown and Co, 1856. – 503 p.

9. Döllinger J. Die Reformation / [Johann Joseph Ignaz von Döllinger]. – Regensburg: Verlag von Georg Joseph Manz, 1851. – Bd. I. – 636 s.

10. Duff A. The Jesuits: Their Origin and Order, Morality and Practice, Suppression and Restoration / [Alexander Duff]. – Edinburgh: Johnstone and Hunter, 1852. – 93 p.

11. McGucken W. J. The Jesuits and Education. The Society's Teaching Principles and Practice, especially in Secondary Education in the United States. – New York: Bruce, 1932. – 352 p.

12. Overbury R. W. The Jesuits / [R. W. Overbury] – London: Houlston and Stoneman, 1846. – 260 p.

13. Roper H. I. The Jesuits. 2nd ed. / [Henry Isaac Roper]. – London: Houlston&Stoneman, Paternoster-Row; John Wright Steam Press, Bristol, 1848. –

14. Schwickerath R. Jesuit education its history and principles viewed in the light of modern educational problems / [Robert Schwickerath] – St. Louis: B. Herder, 1903. – 687 p.