Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

МЕТОД КЕЙСІВ У НАВЧАННІ ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ

ВІТЮК Антоніна Вікторівна –

кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики

Одеської національної академії харчових технологій

e-mail : [email protected]

НУЖНА Наталія Володимирівна –

старший викладач кафедри вищої математики

Одеської національної академії харчових технологій

Анотація

Стаття присвячена застосуванню кейс-методу в навчанні вищої математики. Автори показують ефективність використання кейс-технології для досягнення навчальних особистісних результатів у процесі вивчення вищої математики. В якості ефективної технології формування конкурентного спеціаліста запропонований кейс-метод, який забезпечує пізнавальну діяльність студентів, спрямовану на вирішення професійно-орієнтованих завдань, що передбачає розвиток особистих та професійних якостей, умінь та навичок, необхідних для конкурентоспроможного спеціаліста, який буде затребуваний на сучасному ринку праці.

Ключові слова: кейс-метод, конкурентоспроможний спеціаліст, вища математика.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Деева Е. М. Применение современных интерактивных методов обучения в вузе: практикум / Е. М. Деева. – Ульяновск: УлГТУ, 2015. – 116 с.

2. Зайцев В. С. Современные педагогические технологии: учебное пособие. / В. С. Зайцев. – Челябинск: ЧПГУ, 2012. – 496 с.

3. Инновационные образовательные технологии и активные методы обучения: Методическое пособие. / [Е. А. Аникушина, О. С. Бобина, А. О. Дмитриева та ін.]. – Томск: В-Спектр, 2010. – 212 с.

4. Овсянникова Т. Л. Проектные методы при дистанционном и смешанном обучении высшей математике [ Электронный ресурс ]. – Режим доступа: http: // www. journals.tsu.ru/uploads/import/1360/files/60_062.pdf

5. Педагогика высшей школы: монография / [Е. К. Артищева, А. И. Газизова, С. Р. Мугаллимова та ін.]. – Новосибирск: ЦРНС, 2014. – 177 с.

6. Попова (Смолик) С. Ю. КЕЙС-СТАДИ: принципы создания и использования / С. Ю. Попова (Смолик), Е. В. Пронина. – Тверь: СКФ-офис, 2015. – 114 с.

7. Стрельніков В. Ю. Сучасні технології навчання у вищій школі: модульний посібник для слухачів авторських курсів підвищення кваліфікації викладачів / В. Ю. Стрельніков, І. Г. Брітченко. – Полтава: ПУЕТ, 2013. – 309 с.

8. Шулика Н. А. Информационные технологии / Н. А. Шулика, Н. П. Табачук. – Хабаровск: Изд-во Дальневосточ. гос. гуманит. ун-та, 2014. – 98 с.