Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ІНТЕГРАЦІЙНА ФУНКЦІЯ КОМУНІКАТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ МАЙБУТНІХ ТЕОЛОГІВ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ

ДЕРСТУГАНОВА Наталія Вікторівна –

аспірант кафедри освіти та управління навчальним закладом Класичного приватного університету

e-mail:[email protected]

Анотація

У статті на основі розгорнутого теоретичного аналізу довідниково-енциклопедичної літератури та сучасних досліджень вітчизняних та закордонних учених розглянуто трактування сутності термінів «комунікація» і «спілкування», проведено зіставлення зазначених дефініцій у різних понятійних системах з метою виявлення їх співвідношення.

Ключові слова: теологи, православ’я, комунікація, спілкування, інформація, взаємодія.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Великий тлумачний словник сучасної української мови (з дод. і допов.) / Уклад, і голов, ред. В. Т. Бусел. – Київ; Ірпінь: ВТФ «Перун», 2005. – 1728 с.

2. Вердербер Р. Психология общения / Р. Вердербер, К. Вердербер. – СПб.: ПРАЙМЕВРОЗНАК, 2003. – 320 с.

3. Волкова Н. П. Професійно-педагогічна комунікація: навч. посіб. / Н. П. Волкова. – К.: ВЦ «Академія», 2006. – 256 с.

4. Волкова Н. П. Професійно-педагогічна комунікація: теорія, технологія, практика: монографія / Н. П. Волкова. – Дніпропетроськ: РВВ ДНУ, 2005. – 304 с.

5. Ильин Е. П. Мотивация и мотивы / Е. П. Ильин. – СПб.: Питер, 2002. – 512 с.

6. Конецкая В. П. Социология коммуникаций / В. П. Конецкая — Режим доступу: https://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Sociolog/konec k/intro.php

7. Крупський Я. В. Тлумачний словник з інформаційно-педагогічних технологій / Я. В. Крупський, В. М. Михалевич. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 72 с.

8. Резаев А. В. Об общении, его социальнофилософской рефлексии и возможностях социологии коммуникации / А. В. Резаев. – Режим доступу: http://anthropology.ru/ru/text/rezaev-av/obobshchenii-ego-socialno-filosofskoy-refleksii-ivozmozhnostyah-sociologii

9. Ткаченко А. А. Коммуникативное взаимодействие в условиях развивающйся организации / А. А. Ткаченко // Вестник Самарского государственного экономического университета, 2009. – Вип. 4(54). – С. 78–83.

10. Словник базових понять з курсу «Педагогіка»: навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів: вид. 2-ге, доп. і перероб. / Укладач О. Є. Антонова. – Житомир: Вид-во ЖДУ імені Івана Франка, 2014. – 100 с.

11. Словник іншомовних слів / уклад.: С. М. Морозов, Л. М. Шкарапута. – К. : Наук. думка, 2000. – 680 с.

12. Философия коммуникации: проблемы и перспективы: монография / Под редакцией д.ф.н., проф. С. В. Клягина, д.ф.н., проф. О.Д. Шипуновой. – СПб.: Изд-во Политехн.ун-та, 2013. – 260 с.

13. Філософський енциклопедичний словник / за ред. В. І. Шинкарук. – К.: Абрис, 2002. – 744 с.

14. Фритц Ринекер. Библейская Энциклопедия Брокгауза / Фритц Ринекер, Герхард Майер. – М.: Изд-во Christliche Verlagsbuchhandlung Paderborn, 1999.– 1226 с.

15. Эм Гриффин. Коммуникация: теории и практики / Эм Гриффин. – X.: Изд-во «Гуманитарный Центр», Науменко А. А ., 2015. – 688 с.