Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

Кіровоградського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

Анотація

У статті розкрито зміст художньої культури особистості, проаналізовано особливості формування художньої культури засобами інтеграції мистецтв учнів музичної школи, визначено інтегративні можливості сучасних форм і методів мистецького навчання та виховання.

Ключові слова: художня культура особистості, інтеграція, мистецтво, музична освіта, виховання мистецтвом.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Асафьев Б. В. Избранные статьи о музыкальном просвещении и образовании. / Б .В .Асафьев. – 2 изд–Л.: Музыка, 1973. – 142 с.

2. Бальчитис Э О. О восприятии инструментальной музики в младших класах школы // Э. О. Бальчитис Музыкальное воспитание в школе. Вып. 10. – М. : 1975, – 192 с.

3. Ващенко Г. Г. Загальні методи навчання: Підручник для педагогів.- Вид.перше./ Г. Г. Ващенко. – К.: Українська видавнича спілка Варта, 1997. – 415 с.

4. Енциклопедія освіти / Академія пед..наук України, голов. ред. В. Г. Кремень. – К.: Юрінком Інтер, 2008. – 1040 с.

5. Леонтович М. Д . Практичний курс навчання співу у середніх школах України / М. Д. Леонтович З педагогічної спадщини композитора. Упор. Л. О. Іванова. – К.: Музична Україна. 1989. – 136 с.

6. Масол Л. М. Загальна мистецька освіта: теорія і практика: монографія / Л. М. Масол. – Київ: Промінь, 2006. – 432 с.

7. Олексюк О. М. Музична педагогіка: Навчальний посібник / О. М. Олексюк. – К.: КНУКіМ, 2006. – 188 с.

8. Рудницька О. П. Педагогіка: загальна та мистецька: навч. посіб. / О. П. Рудницька. – К.: ТОВ Інтерпроф, 2002. – 270 c.

9. Ушинський К. Д. Твори :в 6 том. / К. Д. Ушинський. – К.: Рад. школа, 1954. Т. 2. – 560 с.