Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

КУЛЬТУРА УПРАВЛІННЯ І УПРАВЛІНСЬКА КУЛЬТУРА ЯК ВАЖЛИВІ ЧИННИКИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ЮРИСТІВ ДО САМООСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

САФРОНОВА Ганна Володимирівна

викладач кафедри цивільно-правових дисциплін

Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Анотація

У статті на основі аналізу наукової літератури визначається сутність понять: «культура управління», «культура управління самоосвітньої діяльності», «управлінська культура»; розкривається їх відмінність і значущість в забезпеченні якості підготовки до самоосвітньої діяльності студентів юридичних спеціальностей університету як важливого фактору їх професійного становлення і готовності до творчої професійної діяльності.

Ключові слова: управління, культура управління, культура управління самоосвітньої діяльності, управлінська культура, самоосвітня діяльність.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Берецков И. Г. Пропедевтика самообразования в подготовке будущего учителя: учеб. Пособие к спецкурсу / И. Г. Берецков. – Челябинск: ЧГПИ, 1982. – 108 с.

2. Большой толковый психологический словарь. Т. 1. А–О: пер. с англ. / Артур Ребер. – М.: Вече АСТ, 2001. – 576 с.

3. Королюк С. В. Управлінська культура керівникашколі [текст] / С.В.Королюк // Постметодика. – 2003. – № 5–6. – С. 85–88.

4. Минаева Н. М. Модель актуализации самообразовательной деятельности студента / Н. М. Минаева, Л. Б. Соколова // Вестник ОГУ. – 2001. – № 1 (120). – С. 21–30.

5. Сухомлинський В.О. Розмова з молодим директором [текст] / В.О.Сухомлинський. – К.: Рад. Школа, 1988. – 284с .

6. Хрыков Е. Н. Теоретические основы внутришкольного управления / Евгений Николаевич Хрыков. – Луганск: Альма-матер, 1999. – 118 с.