Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО МУЗИЧНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАКЛАДІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

МАРЦИНІВ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ –

аспірант кафедри педагогіки дошкільної,

початкової, середньої і вищої освіти та управління

навчальним закладом Кам’янець-Подільського національного

університету імені Івана Огієнка

e-mail:[email protected]

Анотація

У статті подається аналіз стану впровадження електронно-музичних технологій у музичну педагогіку, виділено основні проблеми цього процесу та висловлено рекомендації, які сприятимуть більшій його ефективності.

Ключові слова: електронний музичний інструментарій, мистецькі заклади освіти, навчальний процес, розвиток творчих здібностей.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Бзовська Л. Світ сучасної музики. Електронний синтезатор. Хрестоматія. Частина 1. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2008. – 60 с.

2. Корнілова О. В. Світ сучасної музики. Електронний синтезатор: Навчальний посібник для позакласної роботи. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2003. – 60 с.

3. Красильников И. М. Электромузыкальные инструменты. – М., 2007. – 98 с.

4. Лук’янчук М. О., Мамченко О. М. Музичний інструмент синтезатор. Програма для
початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. – Сімферополь: Палітра, 2003. – 35 с.

5. Рибніков О. М. Формування готовності майбутнього вчителя музики до використання цифрового електронного музичного інструментарію у професійній діяльності : дис. ... канд. пед. наук: спец.: 13.00.04 «теорія та методика професійної освіти». – К., 2013. – 218 c.

6. Рудницька О. П. Педагогіка: загальна та мистецька: Навчальний посібник / О. П. Рудницька // – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2005. – 360 с.

7. Цатурян К. Современное цифровое фортепиано // Музыка и электроника. 2008. №1. – C. 13–16.

8. Intel® Навчання для майбутнього / Д. Кендау, Д. Доерті, Д. Йост, П. Куні // – К.: Норапрінт, 2005. – 321 c.

9. Горбунова И. Б. Феномен музыкальнокомпьютерных технологий как новая образовательная творческая среда [Електронний ресурс] / И. Б. Горбунова // Сборник материалов международной научно-практической конференции «Современное музыкальное образование–2002». СПб., 2002. – C. 123–137 - Режим доступу:http://cyberleninka.ru/article/n/fenomenmuzykalno-kompyuternyh-tehnologiy-kak novayaobrazovatelnaya-tvorcheskaya-sreda.pdf

10. Національна музична академія України ім. П. Чайковського [Електронний ресурс]: [Вебсайт]. – Режим доступу: http://knmau.com.ua/index.php?option=com_content&v iew=article&id=81&Itemid=102 11. Плетнев М. Ночной полет [Электронный ресурс]: телепрограмма // Культура. 2005. 18 окт.