Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

РОЛЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИХ ВИДАНЬ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В СИСТЕМІ ХОРЕОГРАФІЧНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

АНДРОЩУК Людмила Михайлівна –

кандидат педагогічних наук, доцент,

завідувач кафедри хореографії та художньої культури

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

е-mail: [email protected]

Анотація

У статті представлено аналіз навчально-методичних посібників викладачів кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: 1) проаналізовано характерні особливості підготовки сучасних навчально-методичних посібників в системі хореографічнопедагогічної освіти; 2) висвітлено структуру та зміст навчально-методичних посібників кафедри хореографії та художньої культури УДПУ, розроблених в межах підтеми «Теоретичні та методичні засади формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії» комплексного наукового проекту «Теоретичні та методичні засади розвитку хореографічно-педагогічної освіти в Україні»; 3) визначено роль навчально-методичних посібників у підготовці вчителя нової генерації в системі хореографічно-педагогічної освіти.

Ключові слова: навчально-методичний посібник, хореографічно-педагогічна освіта, дисципліни хореографічного циклу, майбутній вчитель хореографії, комплексний науковий проект.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Андрощук Л. М. Підготовка концертних номерів: танці з репертуару народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві»: навч.-метод. посібник / уклад. Л. М. Андрощук, А. Ю. Криворотенко, О. С. Умрихіна. – Умань: ФОП Жовтий О. О, 2015. – 123 с.

2. Гекалюк Л. Ю. Грим: навч.-метод. посібн. / уклад.: Л. Ю. Гекалюк – Умань, 2015. – 120 с.

3. Грошовик І. С. Гімнастика: навч.-метод. посібник з дисципліни «Гімнастика» / Уклад. І. С. Грошовик, І. Г. Терешко. – Умань: ФОП Жовтий О. О, 2015. – 150 с.

4. Криворотенко А. Ю. Тренаж: навч.-метод. посібник / уклад. А. Ю. Криворотенко. – Умань: ФОП Жовтий О. О, 2015. – 123 с.

5. Криворотенко А. Ю. Ансамбль: танці з репертуару народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина»: навч.-метод. посібник / уклад. А. Ю. Криворотенко, С. В. Куценко. – Умань: ФОП Жовтий О. О, 2015. – 132 с.

6. Куценко С. В. Виховний потенціал українського народного танцю: навч.-метод. посібник з дисципліни «Теорія і методика українського народного танцю» / упор. С. В. Куценко. – Умань: ФОП Жовтий О. О, 2015. – 180 с.

7. Куценко С. В. Теорія і методика народносценічного танцю: навч.-метод. посібник / упор.: С. В. Куценко. – Умань: ФОП Жовтий О. О., 2015. – 438 с.

8. Основи сценарної роботи: навчальнометодичний посібник / уклад.: Л. Ю. Гекалюк. – Умань: ФОП Жовтий О. О., 2015. – 120 с.

9. Розгорнута хореографічна форма. Навчально-методичний посібник з курсу «Мистецтво балетмейстера» (на матеріалі творчого проекту «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму»/ уклад. Л. М. Андрощук – Умань: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2015. – 229 с.

10. Теорія і методика історико-побутового танцю: навч.-метод. посіб. / уклад.: А. Ю. Криворотенко, І. Г. Терешко. – Умань: ФОП Жовтий О. О., 2015. – 157 с.