Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

FORMATION AND DEVELOPMENT OF CHILDREN'S CHOREOGRAPHIC EDUCATION IN KIROVOHRAD REGION IN THE SECOND HALF OF THE 70-S OF THE XX CENTURY

MUROVANA Iryna Volodymyrivna –

applicant of the Department of Pedagogy and

Educational Management, Kirovohrad Volodymyr Vynnychenko

State Pedagogical University

Анотація

У статті здійснено спробу дослідити процеси становлення і розвиток дитячої хореографічної освіти на Кіровоградщині у другій половині 70-х років ХХ століття. Автор особливу увагу приділяє організації та змісту роботи в дитячих хореографічних колективах Кіровоградщини.

Ключові слова: хореографічна освіта, дитячий хореографічний колектив, хореографічна композиція, хореографічна лексика.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Актуальні проблеми теорії та історії танцювального мистецтва на Кіровоградщині «Там, де Ятрань…» / Збірник наукових праць Бориса Кокуленка. – Кіровоград: КНТУ, 2013. – 440 с.

2. Історія Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості / підготував: Кизименко В.О., методист ОЦДЮТ. – Кіровоград, 2006. – 136 с.

3. Коротков А. Є., Тараканова А. П. Все про танець. Довідник. – Кіровоград: ТЦ Облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), 2010. – 90 с.

4. Похиленко В. Ф. Танець між небом і землею / В. Ф. Похиленко. – Кіровоград: ІмексЛТД, 2012. – 352 с.

5. Похиленко В. Ф. Школа гуманізму, любові та краси / В. Ф. Похиленко; ред. Г. Д. Клочек; упоряд. О. Н. Якимчук, А. В. Кривенко, В. Є. Супрун, В. О. Шепель, Є. В. Цапенко; ред. С. М. Янчуков. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2012. – 240 с.: іл.

6. Шевченко С. І. Історія Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (1964-1999 рр.). – Кіровоград: ВО «Акорд», 2005. – 127 с.