Обговорення ОП Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

26 квітня 2024 року відбулась онлайн зустріч розробників ОП Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Валентини Плющ (гарант) та Наталії Подопригори з випускниками цієї ОП 2023 року.

«Discovery of New Nanomaterials – Tiny Flakes that Define the Future of Technology» лекція одного з найбільш цитованих дослідників у світі у галузях хімії та матеріалознавства – засновника та директора Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, доктора тех

Здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта «Природничі науки» та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) продовжують відвідувати онлайн заходи на Ukraine Global Faculty learning platform.

Участь у мистецькому благодійному проєкті "Вишиванка - духовна броня українців"

Вишиванка – це національна святиня,
яка символізує та несе в собі духовне
багатство, високу мудрість і традиційний
зв’язок багатьох поколінь, що не переривається
віками. Це символ здоров’я та краси, щасливої
долі й родинної пам’яті, любові й вірності.
Вишиванка – ще й оберіг людини від усього лихого.

Реалії сьогодення показують, що наша найбільша
та найвідповідальніша цінність – бути Українцем.

А вишиванка стала символом української сили,
ознакою сміливості та духовної броні.

Поєднання освітньої траєкторії з працевлаштуванням

30 квітня 2024 року університетська команда "Fixers" виступила перед студентами факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка з презентацією можливостей поєднання освітньої траєкторії студентів з працевлаштуванням.

Співпраця кафедри математики та цифрових технологій з департаментом соціальної політики Кропивницької міської ради

Викладачі кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка провели продуктивну зустріч з заступником директора департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Костенко Оленою Володимирівною.