Лекція на тему «Das moderne Porträt der österreichischen Literatur» («Сучасний портрет австрійської літератури»)

24 квітня 2024 року в Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда було проведено лекцію на тему «Das moderne Porträt der österreichischen Literatur» («Сучасний портрет австрійської літератури»).

На лекцію, яку провів доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Микола Верезубенко, було запрошено студентів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька», «Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська» та «Прикладна лінгвістика». На лекції студенти познайомилися з життєвим та творчим шляхом Єви Менассе. Більш розлого було проаналізовано роман авторки «Дункельблум» та проведено паралелі із сьогоденням в Україні.

Щиро вдячні науковому керівнику бібліотеки професору Олександру Білоусу за ініціативу та інформаційну підтримку, а також директорці наукової бібліотеки ЦДУ ім. В. Винниченка Ользі Шульзі за сприяння в проведенні заходу.