Участь у мистецькому благодійному проєкті "Вишиванка - духовна броня українців"

Вишиванка – це національна святиня,
яка символізує та несе в собі духовне
багатство, високу мудрість і традиційний
зв’язок багатьох поколінь, що не переривається
віками. Це символ здоров’я та краси, щасливої
долі й родинної пам’яті, любові й вірності.
Вишиванка – ще й оберіг людини від усього лихого.

Реалії сьогодення показують, що наша найбільша
та найвідповідальніша цінність – бути Українцем.

А вишиванка стала символом української сили,
ознакою сміливості та духовної броні.

Поєднання освітньої траєкторії з працевлаштуванням

30 квітня 2024 року університетська команда "Fixers" виступила перед студентами факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка з презентацією можливостей поєднання освітньої траєкторії студентів з працевлаштуванням.

Співпраця кафедри математики та цифрових технологій з департаментом соціальної політики Кропивницької міської ради

Викладачі кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка провели продуктивну зустріч з заступником директора департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Костенко Оленою Володимирівною.

Круглий стіл про особливості підготовки на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти спеціальності "Прикладна математика"

02 травня 2024 р. в онлайн режимі відбувся круглий стіл про особливості підготовки на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти спеціальності "Прикладна математика".

На зустріч були присутні аспіранти всіх курсів спеціальності "Прикладна математика", випускники спеціальності 2023 р. та їхні наукові керівники.

Зустрічі викладачів кафедри математики та цифрових технологій з майбутніми абітурієнтами

27 квітня 2024 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбувся День відкритих дверей.