Виробнича практика «Педагогічна у школі»

Практика посідає особливе місце у процесі практичної підготовки студентів, удосконаленні професійних умінь та навиків, підвищенні науково-дослідницької компетентності, адаптації до обраної професії, розвитку особистісних якостей, творчого потенціалу майбутніх педагогів.

Виробнича практика у початковій школі є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх педагогів, важливим етапом їхнього професійного зростання. В ході практичної підготовки відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів. Тож студенти спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня освіти, перебуваючи на практиці в школах Кропивницького та області, відшліфовують практичні уміння  організації та проведенні розважально-пізнавальних заходів для учнів початкової школи.

Інформацію підготувала доцент кафедри дошкільної
та початкової освіти Баранюк Ірина