Лашко Анна Сергіївна

асистент кафедри

Освіта:
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2021. Спеціальність: 014.022 Німецька мова і література. Кваліфікація: Магістр освіти. Вчитель німецької та англійської мов і зарубіжної літератури закладу загальної середньої освіти.

Тарануха Тетяна Вікторівна

taranuhaкандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2002 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька, українська). Кваліфікація: вчитель німецької мови і зарубіжної літератури та української мови і літератури.

Олійник Оксана Степанівна

кандидат філологічних наук, доцент, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2003 р., Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: юрист.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2005 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури основної і старшої школи.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2005 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач англійської мови і зарубіжної літератури.

Стасюк Богдан Вікторович

кандидат філологічних наук, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2004 р.,
Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: вчитель англійської мови, зарубіжної літератури та української мови і літератури основної і старшої школи.

Лелека Тетяна Олександрівна

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2002р., Спеціальність: Російська мова, англійська мова та зарубіжна література. Кваліфікація: Вчитель російської, англійської мов та зарубіжної літератури.