Правнича спільнота Університету – учасники онлайн-курсу «Цифрові навички для освіти з Google»

У сучасному світі, де цифрові технології пронизують усі сфери життя, розвиток цифрової компетентності викладачів ЗВО стає не просто важливою, а й необхідною умовою для ефективного виконання їхніх професійних обов'язків.

В ЦДУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

25 квітня 2024 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства».

Захист курсових робіт на факультеті розпочався

З 30 квітня 2024 року на кафедрі історії України та всесвітньої історії почався цикл захисту наукових досліджень студентів третього та четвертого курсів, які вони проводили впродовж навчального року. Комісією у складі доцентів кафедри Віктора Грінченка, Олега Марченка та Інни Позднякової був організований захист курсових робіт групи студентів 4-го курсу з методики викладання історії.

Популяризація історії серед шкільної молоді

У межах профорієнтаційної акції «Відчуй себе студентом» кафедра історії України та всесвітньої історії організували зустрічі зі школярами. Так 17 квітня 2024 року доцент Наталія Токар та старший викладач Кирило Панченко провели захід для старшокласників Великосеверинівської громади. Учні мали нагоду відвідати Археологічний музей імені Нінель Бокій, навчальні аудиторії та познайомитися з особливостями навчання на факультеті історії, бізнес-освіти та права.

Кафедра права та правоохоронної діяльності провела профорієнтаційний захід «Відчуй себе студентом»

19 квітня 2024 року на кафедру права та правоохоронної діяльності завітали студенти-випускники Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М. П. Сая.