Пикалюк Роман Володимирович

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2006 ., Спеціальність: Українська мова і література

Гуманенко Олександра Олександрівна

Gumanenkoкандидат із соціальних комунікацій, старший викладач

Освіта:
Українська академія друкарства, 2008, спеціальність «Видавнича справа та редагування», кваліфікація «Видавець та редактор».

Фенько Наталія Миколаївна

Fenkoкандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені Вололимира Винниченка, 1994 рік, спеціальність «Російська мова і література», кваліфікація «Вчитель російської мови і літератури»

Гольник Оксана Олександрівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 1998, спеціальність «Українська мова і література», кваліфікація «вчитель української мови та літератури»

Буряк Олена Федорівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна (1988 р.), Спеціальність: «Українська мова і література», кваліфікація: «Вчитель української мови і літератури».