Викладачі кафедри української мови ЦДПУ ім.В.Винниченка взяли участь у перевірці відкритої частини ЗНО з української мови і літератури

Викладачі кафедри української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В. Винниченка були залучені до перевірки відкритої частини та завдань з короткою письмовою відповіддю ЗНО з української мови і літератури.

Відома мовознавиця Лариса Масенко прочитала онлайн-лекцію «Парадокси українсько-російської двомовности»

2023 року світова спільнота відзначатиме 150-річчя Наукового товариства імені Шевченка – першої української національної академії наук. Засноване як Товариство імені Шевченка у Львові 23 грудня 1873 року, воно було перейменоване 25 березня 1892 року. Відомий історик Олександр Брікнер назвав його «головним вогнищем української науки».

Вручено дипломи переможцям першого етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

За рішенням журі першого етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, переможцями стали такі студенти факультету філології та журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка:

З Днем слов’янської писемності та культури!

… Возстав од гроба,
Слово встало,
І слово правди понесли
По всій невольничій землі
Твої апостоли святії.
Тарас Шевченко

5 травня на факультеті філології та журналістики відбувся захист навчальних проєктів на тему «Слов’янські народи та їхні мови».

Студент факультету філології та журналістики Максим Бричка переміг у літературному конкурсі «Жива троянда»

Журі конкурсу "Жива троянда", який щорічно оголошує Літературна студія імені Максима Рильського ІФ КНУ імені Тараса Шевченка 22 травня назвало призерів 2021 року.