Практична реалізація знань студентів групи ПН18Б з курсу «Методика навчання природничих наук основної школи (фізика)»

Більшість студентів педагогічних спеціальностей чули про український освітній онлайн-портал для вчителів «На урок». Він може бути корисним не тільки для учнів, а й для вчителів в обміні досвідом та підходів до уроку. Прагнучи професійної досконалості, навіть досвідчені вчителі повинні критично оцінювати свою викладацьку діяльність, намагатися поглибити свої знання, шукати педагогічні відкриття, ідеї та теорії. Все це вони можуть знайти на цьому сайті, зробити свої уроки сучасними та цікавими для учнів, адже зацікавити учнів сьогодення дуже важко. Також сайт може полегшити вчителям перевірку домашніх завдань, за допомогою тестів, які самі можуть створити.

Ось і студенти нашого Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ПН18Б, також зацікавились в обміні своїми набутими за роки навчання досвіду. Тож у межах виконання практичних завдань з курсу «Методика навчання природничих наук основної школи (фізика)» студенти презентували свої методичні розробки уроків з фізики для учнів 8–9 класів та отримали сертифікати за свою працю.

Інформацію підготували:

студентка групи ПН18Б Гудименко Вікторія