Геодезисти провели для студентів спеціальності Середня освіта (Географія) топографічну практику

Кафедра географії та геоекології продовжує залучати спеціалістів-практиків до освітнього процесу. Під час навчальної польової практики з топографії студенти і викладачі кафедри географії та геоекології мали змогу отримати знання і практичні навички використання сучасних геодезичних приладів (тахеометра і GPS-навігатора) для проведення топографічного знімання місцевості. Майстер-клас провели високопрофесійні, досвідчені геодезисти Лук'янчук Володимир Іванович та Ричков Іван Олександрович.

Студенти-географи спробували здійснити налаштування приладів, зняти показники горизонтальних кутів, провести геометричне нівелювання місцевості способом із середини, а також визначили географічні координати та висоту над рівнем моря за допомогою сучасної GPS-станції.

Висловлюємо щиру вдячність професіоналам-геодезистам за цікавий і корисний топографічний практикум!