Скляревська Ольга Анатоліївна

GolubOV

викладач кафедри

Освіта:
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 1991 рік., спеціальність – фізична культура і спорт, кваліфікація – тренер з виду спорту, викладач фізичної культури, інструктор лікувальної фізичної культури.

Аспірантура Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Вікова та педагогічна психологія», 2008 н.р.

Бондаренко Сергій Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна, 1976. р., спеціальність – фізичне виховання, кваліфікація – учитель фізичного виховання.

Брояковський Олександр Вікторович

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. Винниченка, 1995 р., спеціальність – фізичне виховання, кваліфікація – вчитель фізичного виховання

Панченко Галина Іванівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2006 р., спеціальність - педагогіка і методика середньої освіти, фізичне виховання», кваліфікація - магістр педагогічної освіти, викладач фізичної культури.

Первомайський політехнічний коледж, 2001 р. Спеціальність -товарознавство та комерційна діяльність, кваліфікація - комерсант.