Знайомство з першокурсниками

У рамках заходів, спрямованих на адаптацію студентів-першокурсників протягом вересня-жовтня Психологічною службою Центральноукраїнського держдавного педагогічного університету було проведено зустрічі зі студентами факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій; факультету математики, природничих наук та технологій; факультету педагогіки, психології та мистецтв; факультету історії, бізнес освіти та права; факультету фізичного виховання. На цих зустрічах першокурсники під час міні-лекцій інформаційно-просвітницького характеру дізналися про особливості роботи та основні напрями діяльності Психологічної служби університету (просвітницька, консультативна, корекційна та діагностична). Також було проведене анкетування студентів з метою визначення актуальних проблем щодо їх адаптації до навчання в університеті та шляхів надання допомоги студентам.