На факультеті іноземних мов відбулася ХV Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

На минулому тижні, 25 – 26 березня 2021 року, факультет іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету в онлайн режимі розчинив свої двері перед учасниками традиційно-весняної, ХV (ювілейної) Міжнародної науково-практичної конференції «Мови і світ: дослідження та викладання».

Міжнародна конференція «Мови і світ» зібрала в ЦДПУ науковців з України, Польщі, Франції

21-22 березня 2019 року факультет іноземних мов ЦДПУ імені В. Винниченка уже втринадцяте приймав Міжнародну науково-практичну конференцію «Мови і світ: дослідження і викладання».

XІІ-та Міжнародна науково-практична конференція “Мови і світ: дослідження та викладання”

THE 12th INTERNATIONAL CONFERENCE “LANGUAGES AND THE WORLD: RESEARCH AND TEACHING”

XІІ. INTERNATIONALE TAGUNG “SPRACHEN UND
DIE WELT: FORSCHUNG UND DIDAKTIK“

22-23 березня 2018 року Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (ЦДПУ) мав нагоду вітати учасників XІІ-Ї МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “МОВИ І СВІТ: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ”.

ЮВІЛЕЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОВИ І СВІТ:ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ» В КІРОВОГРАДІ

17 – 18 березня 2016 року Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка вкотре приймав Міжнародну науково-практичну конференцію «Мови і світ: дослідження та викладання». Подія – непересічна і за звичайних обставин – мала іже одну приємну та вагому характеристику, що вирізняє її від низ минулих sisterevents. Адже вона стала ювілейною – десятою за ліком.

ІЗ ЖИТТЯ ФІЛОЛОГІВ ТА ПЕРЕКЛАДАЧІВ: І ЗНОВУ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КІРОВОГРАДІ

img 20На минулому тижні, 26 – 27 березня 2015 року, Кіровоград укотре гостинно розчинив свої двері перед учасниками традиційної весняної, уже дев’ятої Міжнародної науково- практичної конференції «Мови і світ: дослідження та викладання».