Книжковий Арсенал і літератури війни: викладачка факультету філології, іноземних мов та соціальних комунікацій взяла участь у діалозі

14 липня 2023 року на запрошення «Книгарні Є» кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Ольга Манойлова взяла участь у розмові, присвяченій Книжковому Арсеналу-2023 та літературі воєнного часу.

Модераторкою заходу була Надія Гармазій – письменниця та літературознавиця, випускниця факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ. Говорили про книги часу війни, про особливості цьогорічного Арсеналу, його ключові теми, новинки, персоналії. А також складали власний арсенальний ТОП книг періоду, «коли все має значення».

У часи, коли українці ціною власної крові відстоюють свою свободу та незалежність, важливо пам’ятати: мова, література, культура – на часі.