Увага! Весняні екскурсії – 2024

Профком працівників Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка запрошує на весняні екскурсії

18 травня (субота) – Корсунь-Шевченківський парк, маєток Лопухіних-Демидових, м. Корсунь-Шевченківський, м. Стеблів

Палацово-парковий комплекс – садиба князів Лопухіних-Демидових на берегах р. Рось. Прогулянка ландшафтним парком у період цвітіння бузку.
м. Стеблів – місто на берегах р. Рось, музей-садиба Івана Нечуя-Левицького.
ВАРТІСТЬ: проїзд – 330.00 грн
Заявки подати до 13.05.2024

25 травня (субота) – с. Приютівка, Олександрійський район, парк ім. Т. Шевченка м. Олександрія, Кіровоградська область

2

Прогулянка парком «Приютівська набережна» (берег р. Інгулець), мальовничими квітучими алеями парку імені Т. Шевченка, де можна зробити чудові фото на згадку.
ВАРТІСТЬ: проїзд – 270.00 грн
Заявки подати до 20.05.2024

1 червня (субота) – Кам`янський державний історико-культурний заповідник с. Кам’янка, Черкаська область

3

Садиба Давидових-Раєвських пішохідна екскурсія парком, в одному з найкрасивіших куточків гірського узбережжя р. Тясмин, катання на човнах по Тясминському гранітному каньйону (катання на човнах – 100–150 грн).
ВАРТІСТЬ: проїзд – 290.00 грн
Заявки подати до 27.05.2024

1 червня (субота) – Холодний Яр, Черкаська область

4

Холодний Яр – унікальне урочище, місце сили, одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Під час екскурсії ви побуваєте біля дуба Максима Залізняка, трьох криниць із джерельною водою, Мотронинського Свято-Троїцького монастиря.
ВАРТІСТЬ: проїзд – 265.00 грн
Заявки подати до 27.05.2024

Вартість проїзду вказана для членів профспілки та їхніх неповнолітніх дітей. Вхідні квитки та екскурсії оплачуються окремо.

Заявки подавати О. О. Горській
телефоном +380956857696 (на Viber)
або електронною поштою [email protected]

У заявці вказати:
1. Прізвище, ім’я, по батькові.
2. Контактний телефон.