ЗНО та вступ випускників до ВНЗ

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 09 до 31 січня 2018 року.

Нормативні документи та корисні посилання  щодо ЗНО-2018

Консультпункти по підготовці до ЗНО-2018 для учнів ліцею