Конкурсний відбір на магістратуру

Конкурсний бал на навчання для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0,2×П1+0,2×П2+0,6×П3,

де:

П1 – оцінка тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ;

П2 – оцінка тесту з іноземної мови ЄВІ;

П3 – оцінка ЄФВВ (ЄДКІ) або оцінка фахового іспиту в передбачених Правилами прийому випадках.

Оцінка співбесіди з іноземної мови замість обох компонентів ЄВІ враховується в конкурсному балі з коефіцієнтом 0,4.

Мінімальна позитивна оцінка вступного випробування складає 100 балів.

Під час вступу на комерційну форму навчання на конкурсні пропозиції, які не передбачають складання ЄФВВ, вступники на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови в ЦДУ ім. В.Винниченка.

Програми вступних випробувань на магістратуру

Вступне випробування – оцінювання підготовленості вступника, що відповідно до Правил прийому може проводиться у формі єдиного вступного іспиту (ЄВІ)єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а також очно та/або дистанційно (за рішенням ЦДУ ім. В. Винниченка; для осіб, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території – за зверненням вступника), фахового іспиту, а також співбесіди з іноземної мови, для участі в конкурсному відборі на магістратуру. За результатами вступного випробування виставляється одна позитивна оцінка за шкалою 100-200 (з кроком не менше ніж в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника “незадовільно”)

Програма співбесід з іноземної мови (англійської, німецької на вибір вступника) для вступників на здобуття освітнього ступеня магістра на основі НКР6 та НРК7, які проводяться замість ЄВІ з іноземних мов.

Програми фахових іспитів при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7 за спеціальностями:

Факультет математики, природничих наук та технологій

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

• 01 Середня освіта (Українська мова і література) - предметний тест з педагогіки та психології
  • 21 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська мова і література)) - предметний тест з педагогіки та психології;
  • 041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська - предметний тест з теорії і практики перекладу англійської мови.

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Факультет фізичного виховання

Наказ "Про затвердження програм вступних випробувань" №78/1-ун від 22 квітня 2024 року

Перелік вступних випробувань та інших конкурсних показників для участі в конкурсному відборі на навчання в ЦДУ ім. В. Винниченка для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7 2024 року