Шановні абітурієнти!

Факультет іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка запрошує на навчання активних, креативних та творчих студентів.

І саме для вас студентки факультету іноземних мов взяли інтерв’ю в декана факультету професора Білоуса Олександра Миколайовича. Він відповів на найрозповсюдженіші та найцікавіші питання, які виникали серед абітурієнтів.

Інтерв’ю

1. Які спеціальності пропонує факультет іноземних мов?

- На факультеті іноземних мов є 4 спеціальності, дві з них педагогічні - Мова і література (англійська), Мова і література (німецька). Та дві перекладацькі спеціальності - Переклад та Прикладна лінгвістика. Але на кожній з цих спеціальностей вивчають крім першої, основної мови, також і другу мову. Там де Мова і література (англійська) вивчається німецька мова, як друга іноземна мова. І в дипломі бакалавра прописується: учитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури. Там, де Мова і література (німецька)учитель німецької та англійської мови і зарубіжної літератури.

- Спеціальність Переклад включає англійську (перша мова) або німецьку (перша мова). А також іспанська йде як третя мова.

- На спеціальності Прикладна лінгвістика вивчається обов’язково 2 мови (англійська та німецька), не має значення перша чи друга.

Інформація для вступників

Чому німецька?

Чому факультет іноземних мов?