ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!

18 грудня 2009 року в Актовій Залі університету відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва в рамках роботи English Speaking Union в Україні. Конкурс був відкритий для молоді віком від 16 до 20 років, які вільно спілкуються англійською мовою.
У першому турі взяли участь молоді люди з навчальних закладів Харкова, Києва, Олександрії, Кіровограда та Одеси. До півфіналу увійшли десять конкурсантів – студентів факультету іноземних мов КДПУ: Махновська Аліна, Смажено Олена, Іващук Софія, Суліма Поліна, Шпак Ярослава, Ганоль Анастасія, Ткаченко Наталія, Булах Дарія, Фрунзе Яна, Катана Марина.

Фінал складався з двох етапів. Перший етап - публічні дебати на тему «Can the assassination of a dictator be justified?», які успішно пройшли та зацікавили багатьох студентів та викладачів факультету іноземних мов. У другому етапі учасники виголошували свої промови на тему «Speculations on our future», яка інтерпретувалась кожним промовцем з власної точки зору.
Найцікавішими були виступи Софії Іващук “We and our habits”, Ярослави Шпак “Our life in public transport”, Дарії Булах “To be or not to be”, Анастасії Ганоль “Love your uniqueness”, Марини Катани “Should we perceive our future”. Оплески на підтримку найкращого учасника конкурсу отримала студентка 2 курсу факультету Дарія Булах, яка вразила глядачів своєю креативністю та здатністю зацікавити аудиторію.
Виступи конкурсантів оцінювали провідні викладачі факультету іноземних мов: доценти І.А.Чернишенко, М.І.Данилко, А.М.Ляшук, Л.О.Ярова, Г.О.Ющенко, на чолі з деканом факультету доцентом О.М.Білоусом.
Конкурс привернув особливу увагу та знайшов підтримку в особі ректора університету професора Г.Д.Клочека, який високо оцінив важливість проведення заходу та відмітив гарні ораторські здібності учасників заходу.
Переможницею конкурсу 2009-2010 року стала Софія Іващук, студентка 3 курсу факультету іноземних мов КДПУ ім. Винниченка! Вітаємо переможницю!