Звітна конференція з виробничої практики «Психологічна служба в установах та організаціях» для студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія

22 квітня 2024 року відбулась звітна конференція з виробничої практики «Психологічна служба в установах та організаціях» для студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія. Метою практики була підготовка до успішної професійної діяльності за основним напрямком підготовки «Практична психологія» та формування професійних компетенцій.

Під час практики магістранти отримали унікальний досвід роботи в різноманітних контекстах та мали нагоду поглибити та закріпити фахові знання в освітніх закладах, центрах психічного та фізичного здоров’я, психологічних службах, військових частинах, інклюзивно-ресурсному центрі.

Здобувачі магістерського рівня вищої освіти використовували сучасні підходи до консультування та психологічної підтримки, проводили групові та індивідуальні психодіагностичні обстеження, займались просвітницькою та корекційно-розвивальною роботою з різними віковими категоріями клієнтів. Під час практики здобуто унікальний досвід роботи з проблемами адаптації, стресу та конфліктів, збереження ментального здоров’я під час війни.

Керівництво організацій висловило задоволення результатами практики та відзначило високий рівень професійності здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія.

На звітній конференції учасники презентували фотозвіти про власні досягнення та особливості діяльності під час практики. Виробнича практика сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців у сфері психології для подальшої роботи в установах та організаціях.

Інформацію підготувала Близнюкова О.М.