Програма кандидата на посаду ректора

Передвиборча програма кандидата на посаду ректора

ДЕФОРЖ ГАННИ ВОЛОДИМИРІВНИ

доктора історичних наук, професора,

академіка Академії наук вищої освіти України

«Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати.»

Ліна Костенко

Мета програми: подальші модернізація, удосконалення і розвиток Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (далі – Університет) як закладу вищої освіти нового сучасного типу, що здійснює освітню, науково-педагогічну, інноваційну та міжнародну діяльність, підґрунтям якої є гармонійне поєднання найкращих вітчизняних і зарубіжних традицій вищої школи та практичне втілення інтернаціоналізації освіти і науки.

ВИБОРЧА ПРОГРАМА

кандидата на посаду ректора

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

РАДУЛА ВАЛЕРІЯ ВІКТОРОВИЧА

Загальні положення: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка – це державний, профільний (педагогічний) заклад вищої освіти, який здійснює підготовку кадрів для системи освіти та інших галузей господарства держави.

Мета діяльності університету – підготовка висококваліфікованих фахівців.

кандидата на посаду ректора
Центральноукраїнського державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
Семенюка Олега Анатолійовича,
доктора філологічних наук, професора

Шановні колеги, студенти! Друзі! Згідно умов виборів ректора кандидати оприлюднюють свої програми.

Я вже маю досвід керівництва університетом, у якому пройшов шлях від студента до ректора, і розумію виклики часу, що стоять перед вищою освітою загалом та нашим навчальним закладом зокрема. Стисло окреслю питання, вирішення яких буде актуальним для колективу університету найближчим часом, визначу основні напрямки діяльності керівника, що дозволять досягнути головної мети – вибудувати університет, у якому комфортно навчатися і працювати.