Спільна робота з КЗ НВО "Вікторія-П"

План спільної роботи НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" та кафедри методик дошкільної та початкової освіти ЦДПУ імені Володимира Винниченка на 2020-2021 н.р.

Результат співпраці з НВО ліцей – школа – дошкільний навчальний заклад «Вікторія – П»:

1. Створення навчально – методичних комплектів з трудового навчання для 1 – 4 класів (Котелянець Н.В., Агєєва О.В.)

1. Створення навчально – методичних комплектів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (КотелянецьН.В., Агєєва О.В., Вдовенко В.В.)

Я досліджую світ 1 клас

Я досліджую світ 2 клас

Я досліджую світ 3 клас

1. Розробка та апробація навчальної програми концентру Хендмейд з курсу «Арттехнології» освітньої сиситеми А.Д. Цимбалару «Світ чекає крилатих» (за сприяння Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України), розробка альбомів - посібників та методичних рекомендацій для 2,3,4 класів

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

1. Апробація результатів дисертаційного дослідження Котелянець Н.В. «Методична система трудового навчання учнів початкової школи».

1. Розробка альбомів з художньої праці для дітей старшої та середньої групи (Котелянець Ю.С., Агєєва О.В.)