Виробнича логопедична практика

Студенти групи СО20Б факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка проходять виробничу логопедичну практику на базі спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №46 "Краплинка".

Вивчають специфіку роботи вчителя-логопеда, його функціональні обов’язки та документацію виробничої логопедичної практики. Метою виробничої логопедичної практики є: закріпити спеціальні знання, вміння і навички планування та проведення корекційно-педагогічної роботи, попередження, виявлення та усунення порушень мовлення у дітей дошкільного віку та вміння застосовувати на практиці отримані знання. Проходження логопедичної практики сприяє формуванню у студентів-практикантів уявлення про особливості корекційно-виховного процесу в спеціальному закладі та їх підготовці до виконання професійних обов’язків учителя-логопеда.