Вернісаж талантів-2011

Ну що ж, ось і пройшов на факультеті іноземних мов Вернісаж талантів-2011. Як сказав наш шановний декан «Незважаючи на те, що абітурієнтів у цьому році було мало всюди, наш факультет без талантів не залишився». І справді, цьогорічний вернісаж перебільшив усі можливі сподівання: гості нашого свята побачили східні, бальні та спортивні танці, почули прекрасний вокал, декламування авторського вірша та неперевершену гру на фортепіано.

Крім людей, що душею та тілом належать до факультету іноземних мов(це звичайно і декан факультету Білоус Олександр Миколайович, і заступник декана з навчально-виховної роботи Іваненко Надія Вікторівна, викладачі майже всіх кафедр та безліч студентів), серед гостей можна було також помітити голову студентської ради університету Слюсаренка Віталія(який, скажемо вам по секрету, залишився більш ніж задоволеним).

Загалом хотілося б сказати, що Вернісаж-2011, так само як і всі попередні, дав нам змогу в черговий раз упевнитись у тому, що наш факультет-факультет найталановитіших студентів!