ЗАКОХАНА ПАРА - 2010

love-pictures16 лютого студенти першого курсу факультету іноземних мов Шубенко Анастасія та Прокопенко Павло відстоювали честь нашого факультету на загальноуніверситетському конкурсі «Закохана пара», що був присвячений Дню Св. Валентина.
Наші конкурсанти гідно пройшли своє перше бойове хрещення та продемонстрували тендітність своїх почуттів, артистизм і жагу до перемоги.

Втім, інші учасники теж серйозно підійшли до справи. Журі вразив виступ філологічного та фізико-математичного факультету, які зрештою і повели боротьбу за найголовніший приз.
Протягом змагання учасники розкривали свої таланти, повинні були швидко інсценувати запропоновану ситуацію, проявити ерудицію, почуття гумору та вразити аудиторію романтичністю своїх стосунків. З відгуків глядачів, із цими завданнями Анастасія та Павло впоралися. Тож вітаємо їх із дебютом, корисним досвідом та цінними призами, отриманими від організаторів заходу!