Електронна пошта ЦДПУ

До уваги користувачів електронної пошти ЦДПУ!

Університетський поштовий домен @cuspu.edu.ua «переїхав» на платформу Google Workspace for Education Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Для входу до власної поштової скриньки необхідно в браузері зайти на https://www.gmail.com та увійти в свій аккаунт, ввівши адресу своєї поштової скриньки та пароль.

gmail

Корпоративний аккаунт Google Workspace for Education надає користувачеві в розпорядження всі додатки Google (google-drive, google-документи, календар, сайти і т.д.), а також Classroom (веб-сервіс Google для навчальних закладів), Meet (відеоконференції), Jamboard (інтерактивна дошка). До створених курсів в Classroom Ви зможете приєднати студентів потрібної групи за адресою їх групи (списки груп та їх google-адрес розіслані по деканатам).

Інструкція для роботи з Google for Education

Електронні листи адресовані ім’я_користувача@kspu.kr.ua надходять на адресу ім’я_користувача@cuspu.edu.ua. Користувачі з домену kspu.kr.ua перенесені до нового домену cuspu.edu.ua.

Видача нових імен в домені kspu.kr.ua припиняється.