Представники ЦДУ взяли участь у проєкті створення Центрів удосконалення викладання

Представники Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка Лілія Клочек, Наталя Подопригора та Юлія Верещак 4-6 грудня 2023 року беруть участь у дисемінаційних зустрічах в рамках проєкту Erasmus + KA2 "UNIVERSITY TEACHERS’ CERTIFICATION CENTRES: INNOVATIVE APPROACH TO PROMOTION TEACHING EXCELLENCE (UTTERLY)" у польському місті Вроцлаві.

Робоча зустріч українських партнерів у межах виконання програми проєкту Еразмус + «UTTERLY»

17 листопада 2023 року відбулася зустріч українських партнерів у межах виконання програми Еразмус+ «UTTERLY» «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання».

Навчання на пілотних курсах підвищення якості викладання

З 9 жовтня по 14 листопада 2023 року слухачі пілотних груп пройшли навчання на курсах підвищення якості викладання. Навчання відбувалося у форматі онлайн на платформі UTTERLY.

Зовнішня перевірка діяльності Центру досконалості викладання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка

3 листопада 2023 року у межах проведення зовнішньої перевірки якості для проекту Еразмус+ «UTTERLY» відбулася онлайн зустріч керівника Центру досконалості викладання, завідувача навчально-наукового відділу ЦДУ ім. В. Винниченка Нікітіної Олени Олександрівни із заступником голови Галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Литвин Мариною Валентинівною.

Курси вдосконалення викладацької майстерності

З 2 жовтня по 26 листопада є можливість пройти онлайн підвищення кваліфікації на курсах вдосконалення викладацької майстерності, розроблених у рамках проєкту «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY) за програмою Еразмус +.

Для реєстрації представлено курси з восьми вітчизняних університетів-партнерів та Інституту вищої освіти НАПН України, що є членами консорціуму.  За результатами навчання буде видано документ про підвищення кваліфікації.

Реєстрація на обрані курси проходить на новій LMS системі управління навчанням за посиланням https://utterly.education/ і буде відкритою до 2 жовтня.