Зовнішня перевірка діяльності Центру досконалості викладання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка

3 листопада 2023 року у межах проведення зовнішньої перевірки якості для проекту Еразмус+ «UTTERLY» відбулася онлайн зустріч керівника Центру досконалості викладання, завідувача навчально-наукового відділу ЦДУ ім. В. Винниченка Нікітіної Олени Олександрівни із заступником голови Галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Литвин Мариною Валентинівною.

Формат зустрічі – інтерв’ю, на якому Нікітіна О.О. давала відповіді на питання, що стосувалися роботи створеного 8 лютого 2023 року Центру досконалості викладання в ЦДУ ім. В. Винниченка. Зокрема, була презентована організаційна модель Центру; висвітлені його роль в університеті, специфіка управління, залучення ресурсів для функціонування. Мова йшла про те, яким чином структурується лідерство в Центрі та яку роль відіграє керівництво університету в процесах прийняття рішень.

Керівник Центру презентувала програми, розроблені викладачами університету – членами робочої групи проєкту, та навчальні плани. Зупинилася на особливостях відбору тренів курсів, питаннях дотримання принципів академічної свободи і доброчесності, налагодження зворотного зв’язку між слухачами та викладачами, проведення процедури сертифікації програм. Були окреслені шляхи оптимізації роботи Центру досконалості викладання.