• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Які документи потрібно взяти в університет

Для вступу до ЦДУ ім. В. Винниченка необхідно подати такі документи:

  • заява
  • паспорт іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства (2 копії перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • свідоцтво про народження (копія перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • оригінал запрошення на навчання;
  • документ про ранішез добутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (оригінал та його 2 копії перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • додаток до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності) (оригінал та його 2 копії перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України (дійсний на період навчання);
  • медична довідка форми 086-о (копія перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • документ, що підтверджує відсутність ВІЛ (копія перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу);
  • 10 фотокарток розміром 30 х 40 мм;
  • копію посвідчення закордонного українця за наявності;
  • додатково подаються при вступі в аспірантуру: дослідницька пропозиція з обраної наукової спеціальності або завірений в установленому порядку за місцем роботи/навчання кандидата список опублікованих наукових праць і винаходів українською або англійською мовою.
  • для вступу до докторантури додатково подається українською або англійською мовою тематичний план дисертаційної роботи для здобуття наукового ступеня доктора наук; оригінал (та копія перекладу українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу) диплома про присвоєння відповідного наукового ступеня.

Що треба знати після отримання запрошення

Після отримання запрошення на навчання, іноземні абітурієнти повинні звернутися до найближчого посольства України та отримати довгострокову візу типу D «Студентську візу».

Щоб подати заявку на «Студентську візу», іноземний абітурієнт повинен мати оригінальний лист-запрошення та оригінальні легалізовані документи про освіту, видані навчальними закладами інших країн, необхідні для вступу.

ПРИЇЗД ДО УКРАЇНИ Перед приїздом в Україну заявник повинен повідомити Міжнародний центр про точну дату, час та спосіб прибуття (літак, потяг тощо). Процедура зустрічі вимагає спеціального «Листа про зустріч», який надсилається на Прикордонну службу України та до УДЦМО.

Після приїзду в Україну, абітурієнт подає всі необхідні документи для вступу в університет в приймальну комісію, здає вступні випробування, підписує контракт на навчання, оформлюється на проживання у гуртожитку та проплачує навчання і проживання в гуртожитку.

Університет забезпечує своєчасне подання документів до територіальних органів Державної міграційної служби України для оформлення зарахованим на навчання іноземцям в установленому законодавством порядку посвідок на тимчасове проживання на період навчання. Посвідка – це документ, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує правові підстави тимчасового проживання в Україні. Посвідка видається на період навчання, який визначається наказом по університету відповідно до встановлених періодів навчання для іноземних студентів.

Для підготовки повного пакету документів для подальшої реєстрації Посвідки іноземець або особа без громадянства, яка прибула в Україну з метою навчання, подає до Міжнародного центру такі документи:

  • паспорт або документ, що посвідчує особу, із візою типу D (D-13), якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними угодамиУкраїни;
  • переклад українською мовою паспорта (або документа, що посвідчує особу) з персональними даними, засвідченими державним нотаріусом в Україні;
  • дійсне медичне страхування на весь період навчання.

Дані документи необхідно надати Міжнародному центру протягом п'яти робочих днів після прибуття до ЦДУ ім. В. Винниченка, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення терміну дії візи.

Проживання та харчування Університет пропонує гуртожиток для студентів вартістю 520 грн. на місяць, а також харчування – 135 грн на день і вище.

Електронна адреса Міжнародного центру по роботі з іноземцями ЦДУ ім. В. Винниченка:  [email protected]

Як отримати запрошення

В’їзд в Україну здійснюється на підставі в’їзної візи, яка оформлюється через Посольство України.

Підставою для отримання студентської візи є оригінальне запрошення на навчання.

«Запрошення на навчання» видається університетом за запитом іноземця після надання таких документів:

  •  паспортний документ іноземця (перша сторінка), термін дії якого не менше одного року;
  •  документ про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
  •  документ, в якому міститься інформація про зміст навчальної програми за попереднім ступенем (рівнем) вищої освіти, отримані кредити, тривалість навчання та успішність з навчальних дисциплін (у разі відсутності цієї інформації у додатку до документа про освіту)
  • лист-згода на обробку персональних даних абітурієнта за формою, наданою ДП «Український державний центр міжнародної освіти»;
  • сплата за послуги з візової підтримки (для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну). Банківські реквізити та способи оплати будуть надіслані Вам електронною поштою;
  • сплата поштових послуг за надсилання Запрошення.

Документи необхідно надсилати у відсканованому вигляді до Міжнародного центру по роботі з іноземцями. Електронна пошта: [email protected]

Як правило, листи-запрошення надсилаються службою експрес-доставки за рахунок заявника. Для цього потрібно вказати точну поштову адресу, номер телефону / факсу заявника.

Підготовче відділення

Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства пропонує студентам вивчати українську мову, загальноосвітні дисципліни (біологію, хімію, фізику, інформатику, математику та ін.), щоб надалі навчатися у вищих навчальних закладах медико-біологічного, інженерно-технічного та гуманітарного профілю.

Іноземні студенти − це об’єкт особливої уваги колективу викладачів. Навчальну та виховну роботу з ними проводять на високопрофесійному рівні.

Студенти забезпечені необхідною науковою літературою, методичними рекомендаціями та матеріалами. Використання сучасних освітніх технологій націлене на успішне засвоєння матеріалу. Важливою метою роботи підготовчого відділення є систематизація країнознавчих та суспільно-політичних знань іноземців, поглиблення їх професійного світогляду, ознайомлення з різноманітними аспектами розвитку суспільства незалежної української держави на сучасному етапі.

Умови навчання: Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства здійснює підготовку іноземців до навчання в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка та інших навчальних закладах за різними спеціальностями українською мовою.

Форма навчання: денна.

Прийом на Підготовчі курси здійснюється за умови:

  • наявності повної загальної середньої освіти;
  • запрошення університету.

Кількість студентів в групі – від 5 до 10 осіб. Формування груп здійснюється по мірі прибуття студентів. У групі навчаються студенти різних національностей. Вартість навчання залежить від тривалості курсу та від кількості студентів у групі.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись