Створена сторінка з інформацією про національні та міжнародні проєкти

На сайті університету створена нова сторінка з інформацією для тих науково-педагогічних працівників нашого університету, хто має бажання займатися оформленням заявок, участю в конкурсах та виконанням національних та міжнародних проєктів освітнього, наукового та громадського характеру. Сторінка буде постійно поповнюватися різною інформацією про відкриття нових можливостей проєктної діяльності. Зараз на сторінці розміщений вже досить великий блок загальної інформації та посилань на різноманітні грантові програми.

Майте на увазі, що при роботі з сайтом European Commission: Funding & tender opportunities Вам потрібен буде euro-login, який дуже легко Ви можете зробити самостійно, пройшовши процедуру реєстрації. Інші джерела з наведених реєстрації не потребують.

Покликання на презентацію доповіді, яку Ви заслухали на нараді 11.10.2022 року, залишаємо тут.

З усіма питаннями звертайтеся: тел. +38050 5666026 (Viber, Telegram), e-mail: [email protected].