Subgend

Отримали Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне виконавці проєкту – Катерина АкбашНаталя Пасічник та Ренат Ріжняк – розробили літературний письмовий твір наукового характеру Методологія проведення тренінгу з гендерної рівності в умовах літньої школи» та нещодавно отримали Свідоцтво про реєстрацію авторського права на нього.

001

Під час проведення літніх шкіл у межах виконання проєкту розглядаються проблеми прихованого навчального плану в системі освіти, гендерного дисбалансу української освіти на національному та субнаціональному рівнях, дискримінації та сексуальних домагань в освіті, причини протидії гендерній рівності в Україні та гендерні аспекти рівності в політико-правовій сфері на національному та субнаціональному рівнях. За результатами проведення шкіл учасникам видаються сертифікати.

Подальша реалізація проєкту передбачає низку різноманітних заходів, що спрямовані на формування в студентів та викладачів здібностей орієнтуватися в особливостях міжнародної європейської практики у сфері гендерної освітньої статистики, гендерних стереотипів та упереджень у освіті та технології гендерної освіти.