Навчально-науковий відділ

Про наукову діяльність

Станом на 31.12.2021 року навчальний процес у ЦДПУ ім. В. Винниченка забезпечують 315 викладачі, із них 304 є штатними працівниками кафедр університету, а 11 працює за сумісництвом. Із них: 67 докторів наук та професорів (21,26%) і 216 кандидати наук та доценти (68,57%). Загалом викладачів із науковими ступенями та вченими званнями нараховується 283 осіб (89,84%). Окрім цього, у складі науково-педагогічних працівників університету є 1 народний (заслужений) артист України, 3 заслужених тренери, 12 заслужених працівників освіти, 4 заслужених працівників культури, 4 заслужених діячі науки і техніки, 1 заслужений юрист України, 2 заслужені працівники фізичної культури і спорту України, 1 заслужений учитель України.

У 2021 році 14 викладачів отримали вчені звання: 2 – професора та 12 – доцента.

Середній вік науково-педагогічних працівників складає 49,6 років; докторів наук, професорів – 61 рік, кандидатів наук, доцентів – 48,2 років.

Одним із важливих аспектів наукової діяльності університету є апробація результатів досліджень, популяризація досягнень наукових шкіл ЦДПУ на конференціях різного рівня. Так, упродовж 2021 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка було проведено 32 конференції: із них 10 – міжнародного рівня, 12 – всеукраїнського, 6 – регіонального та 4 загальноуніверситетські конференції.

Упродовж 2021 року підписано договір на виконання науково-дослідних робіт з Державним підприємством «Чорноліське лісове господарство» (договір №210 від 27.07.2021 р.)

• «Наукове консультування, виявлення місць перебування (зростання) та проведення постійного спостереження (моніторингу) за станом популяцій рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України», виконавці Гулай О.В., Гулай В.В.;
  • «Чорноліське лісове господарство» «Наукове консультування, виявлення місць перебування (зростання) та проведення постійного спостереження (моніторингу) за станом популяцій рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України», виконавець Аркушина Г.Ф.