«Я вибрала долю собі сама...»

19 березня в актовій залі КДПУ ім. В.Винниченка відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Дню народження сучасної української письменниці та сильної духом жінки Ліни Костенко.

Епіграфом дійства студенти обрали фразу поетеси «Я вибрала долю собі сама…». Організатор заходу - Панченко Олександра, студентка 2-го курсу факультету філології та журналістики.

На літературний вечір прийшли справжні шанувальники Ліни Костенко. Викладачі університету мали шанс виступити, поділитися враженнями. Клочек Григорій Дмитрович, завідувач кафедри української літератури, подякував за те, що в університеті вперше організували таке свято, на яке Ліна Василівна справді заслуговує.

Глядачі мали змогу не лише спостерігати за концертом, але й самому прочитати вірш (перед початком заходу кожному бажаючому роздали друковані тексти).