Відділ профорієнтації та доуніверситетської підготовки

Дні відкритих дверей на факультетах

Вибір професії – одне із найскладніших та найважливіших рішень у нашому житті. І вже незабаром на більшість випускників шкіл очікує випробування у формі НМТ, а згодом – вступна кампанія-2023. Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка відкриває двері для абітурієнтів.

8 квітня 2023 року відбулися дні відкритих на трьох факультетах університету. Зустрічали гостей Факультет історії, бізнес-освіти та права, Факультет педагогіки, психології та мистецтв та Факультет фізичного виховання. Під час заходів абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, умовами навчання та матеріально-технічною базою освітнього середовища. Також для відвідувачів підготували цікаві майстер-класи, тестування, вікторини, спортивні ігри, психологічні та професійні тренінги.

Організаторами заходів виступили викладачі факультетів, студентські ради, а також медіа-лабораторія «Шепіт».

Нагадаємо, що вже 22 квітня 2023 року зустрічі з абітурієнтами відбудуться на Факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій та Факультеті математики, природничих наук та технологій.

Номери приймальної комісії: 050 46 544 17, 095 14 853 51.