Міжнародна діяльність

Закордонне стажування для студентів

Вища Технічна школа в Цюріху (Швейцарія)
Факультет комп'ютерних наук
запрошує здобувачів вищої освіти на програму
“Літні дослідження”

дедлайн: 15 грудня 2021 року

Місце проведення: ETH Zurich – Цюріх, Швейцарія

Час проведення досліджень: 1 липня — 31 серпня 2022 р.

Пропонуємо здобувачам вищої освіти (бакалавріат та магістратура) взяти участь у новій літній дослідницькій програмі.

Дослідження можна проводити за наступними напрямами:

1. Theory and Algorithms

2. Networked Systems and Parallel Computing

3. Pervasice Computing and Cyberphysical Systems

4. Information and System Security

5. Data management and Machine Learning

6. Programming Languages and Software Engineering

7. Visual Computing

Після того як здобувач вищої освіти буде прийнятий як учасник дослідницької програми, організаторами буде надано допомогу у отриманні візи та пошуку житла. Учасник програми буде отримувати 1750 CHF щомісячно для оплати проживання та основних витрат. Організатори також покривають проїзд і вартість візи. Учасники програми будуть мати можливість досліджувати чудову культуру Швейцарії та милуватися краєвидами країни у вільний час.

Вимоги:

- подавати заявку можуть тільки здобувачі вищої освіти яким залишився тільки 1 рік до отримання диплому бакалавра, або здобувачі, яких зараховано до магістратури;

- здобувачі вищої освіти повинні навчатися на спеціальності, яка має відношення до комп'ютерних наук (інформатика, електроінженеринг, математика, фізика і інші програми);

- робоча мова — англійська, учасник програми повинен добре володіти англійською мовою.

- організатори оплачують 2 місяці програми (липень і серпень). Подорожі, курси, або екзамени, що не передбачені програмою оплачені не будуть.

Як взяти участь:

Заявку на участь здобувач повинен подати онлайн

До заявки необхідно додати:

- резюме, складене за європейськими вимогами

- офіційну відомість з оцінками вишу у якому навчається претендент;

- мотиваційний лист (максимум 1 сторінка)

- рекомендаційний лист

Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті: https://inf.ethz.ch/studies/summer-research-fellowship.html

Відділ міжнародних зв'язків